Z jak Zegarek – Abecadło młodego kolekcjonera

Książeczka powstała z chęci wprowadzenia naszych córeczek i synków we wspaniały świat zegarów i zegarków już od najmłodszych lat. Potrzeby podzielenia się tym, co pasjonuje nas samych, na co każdego dnia poświęcamy czas i co jest dla bardzo wielu Polaków czymś więcej niż hobby.
Ogromnie cieszymy się, że do książeczki zdecydowały się dołączyć polskie marki zegarków: Balticus, Błonie, Chopin, Christine Granville, PolPora, Leon Prokop, Vratislavia Conceptum i Xicorr. Wspólnie budujemy polski rynek zegarmistrzowski, który z roku na rok staje się coraz ciekawszy. Wierzymy, że to dopiero pierwsza z wielu inicjatyw, jakie razem podejmiemy.
Zapraszamy do wspólnego czytania!

Brak w magazynie


Pierwsza tego typu inicjatywa na polskim rynku, w której udział wzięły marki: Balticus, Błonie, Chopin, Christine Granville, PolPora, Leon Prokop, Vratislavia Conceptum i Xicorr. Z kolei za poprawność merytoryczną odpowiada SPiRZ.

Przyszli kolekcjonerzy zegarków dowiedzą się m.in. czym jest łabędzia szyja oraz koperta. I czy zegarek naprawdę potrafi pokazywać fazy księżyca? Książeczka ma 40 stron, a na jej końcu znajduje się słownik pojęć wyjaśniający wszystkie terminy, jakie widnieją na wcześniejszych stronach. Dzięki temu wspólne czytanie to także wspólne zdobywanie wiedzy z obszaru zegarmistrzostwa – zarówno dla dziecka, jak i rodzica.

Wymiary 145x145 mm. Zaokrąglone rogi, papier Alaska plus 255g.

Piotruś, Hela, Zosia, Marek – każdy czeka na zegarek