Zegarek T-2077

T-2077 jest uosobieniem tego co najlepsze w minimalistycznym wzornictwie połączonym z technologiczną estetyką. Dzięki połączeniu świata cyfrowego ze światem materialnym, nabywając zegarek T-2077 stajesz się równocześnie posiadaczem kawałka Night City na swoim nadgarstku.

Czym jest T-2077??

Design zegarka T-2077, utrzymany w tonie retro, nawiązuje do lat 70 XX wieku. Ten dostępny w limitowanej edycji czasomierz posiada bardzo czytelny i funkcjonalny wyświetlacz typu LED, pozwalający użytkownikowi na wyświetlanie czasu w formacie 12- lub 24-godzinnym, a data może być ustawiona do końca 2077 roku.

Futurystyczna koperta zegarka łączy wyraziste kontury z subtelnymi krzywiznami i jest wykonana z lekkiego tytanu, materiału bardzo wytrzymałego, który sprosta wielu wyzwaniom, znanym bywalcom Night City. Warto wspomnieć, że tytan wykorzystany do stworzenia zegarka jest hipoalergiczny. Bransoleta T-2077 jest również wykonana z tytanu i wyposażona w zapięcie motylkowe.
 

Kliknij, aby otworzyć video

Zabezpieczony technologią Blockchain

Kupując T-2077, stajesz się właścicielem zegarka do którego dołączony jest cyfrowy certyfikat autentyczności w postaci tokena NFT (Non-Fungible Token). Jest on kompatybilny z Ethereum blockchain, a dostarcza go specjalistyczna firma Quantum. To prywatny i unikalny cyfrowy paszport, który dokumentuje detale dotyczące zegarka, takie jak np. jego numer seryjny.

Dzięki temu zapomnisz o nerwowym przeszukiwaniu wszystkich szuflad w domu, by odnaleźć dokumenty do gwarancji czy certyfikat autentyczności zegarka. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki - w formacie cyfrowym. Skanując dołączony do zegarka kod QR, masz pewność, że T-2077 pozostanie Twój na stałe.

W związku z wyłączeniem serwera pośredniczącego w certyfikacji, rejestracja tokena NFT będzie możliwa do dnia 31.05.2024 r.

Specyfikacja techniczna i funkcje

Koperta — Tytan Grade 2;
Mechanizm — kwarcowy z cyfrowym wyświetlaczem typu LED (żółty);
Szkło — drzyciemniane szkło mineralne z dodatkową powłoką szafirową;
Bransoleta — Tytan Grade 2 z zapięciem motylkowym; bransoleta może być wymieniona na własny pasek;
Wodoszczelność — do 5 ATM;
Bateria — model CR2032; litowo-manganowa z elektrolitem organicznym; 3V, 220mAh;
Format wyświetlacza — 2-godzinny i 24-godzinny;
Gwarancja — 2 lata;
Limitowana edycja — na całym świecie tylko 700 sztuk;

CENA: 2777,- PLN

Błonie X Cyberpunk

Zwróciliśmy się do zespołu CD PROJEKT S.A. z koncepcją zegarka, który naszym zdaniem płynnie wpasowałby się w ulice Night City. Sądzimy, że udało nam się oddać ten klimat. Dla nas jako polskiego producenta zegarków współpraca ze znaną na całym świecie marką z branży gier wideo i jedną z największych polskich spółek to wielka rzecz. Bardzo nas cieszy, że wspólnie z CD PROJEKT S.A. stworzyliśmy zegarek od podstaw, zabezpieczając go technologią blockchain zaimplementowaną przez Quantum