Motto Firmy

Ponadczasowe zegarmistrzostwo.

LEGIA

Przedstawiamy nową Limitowaną Edycję zegarków stworzonych z okazji setnej rocznicy powstania Legii Warszawa. Zegarek został zaprojektowany przy ścisłej współpracy ze stołecznym Klubem i jest pierwszym polskim czasomierzem dedykowanym drużynie piłkarskiej. Zegarek wyprodukowany został w liczbie 300 sztuk.

banner_strona_front

Legia Warszawa, dwunastokrotny Mistrz Polski, obchodzi w tym roku swój wielki, okrągły jubileusz. Postanowiliśmy ten szczególny czas upamiętnić poprzez stworzenie wyjątkowej edycji zegarków nawiązujących do barw i charakteru Klubu.

banner_strona_back

Elementy charakterystyczne dla Klubu są na obu modelach wyraźnie zaznaczone.

Projektem zajmowaliśmy się w ścisłej współpracy z Bartoszem Jabłońskim, Dyrektorem Kreatywnym warszawskiej Legii. Wspólnie zadbaliśmy o każdy szczegół, tak by zadowolić zarówno koneserów zegarkowych, jak i najwierniejszych kibiców stołecznej drużyny.

Na koronce i wahniku zegarka znajduje się przedwojenny herb „Legja”. Z kolei na tarczy widnieje aktualny herb, a także logo stulecia „1916\2016”. Tekstura oraz kąt ułożenia pasów na tarczy nawiązują do kąta nachylenia barw w herbie Legii.

Na spodniej części skórzanego paska jest jeszcze jeden istotny akcent legijny – wytłoczone motto „Semper Invicta Semper Heroica”. Dodatkowo, na zapięciu paska również umieściliśmy wygrawerowane logo stulecia.

Koperta zegarka mimo klasycznego kształtu posiada sportowe zacięcie uzyskane przez nałożenia czarnej powłoki PVD.

By podkreślić wyjątkowość i prestiż tej edycji, w zegarkach znajdują się szwajcarskie mechanizmy typu skeleton, których pracę można podziwiać zarówno od spodu przez przeszklony dekiel, jak i od strony tarczy dzięki otworowi z widocznym kołem balansowym.

Dane techniczne:
42-milimetrowa koperta ze stali szlachetnej pokryta czarną powłoką PVD
Szwajcarski mechanizm automatyczny typu skeleton. Rezerwa chodu 36 godzin
Widoczna praca mechanizmu od strony tarczy (open-heart)
Autorski wahnik z pierwszą odznaką klubową Legii, widoczny przez szklany dekiel
24 kamienie, częstotliwość 21 600 vph
Szafirowe szkło.
Wodoszczelność do 10 atmosfer.
2 lata gwarancji.
Limitowana wersja 300 sztuk

Zegarek czeka na Ciebie w klasycznym drewnianym pudełku. Wraz z zegarkiem otrzymasz dwa paski, oba wykonane z prawdziwej skóry.

 

banner_sklep_v1

Kup teraz