Jantar Noc

Jantar z 24-kamieniowym mechanizmem Miyota 9015. Szczotkowana koperta ze stali szlachetnej 316L o średnicy 40 m i grubości 12 mm, chropowata struktura tarczy, bransoleta ze stali z funkcją szybkiej zmiany to podstawowe atuty tego zegarka. Poznaj nowy model Jantar.

 

Nazwa towaru: Jantar Noc

Cena detaliczna: 2 490,00 zł

Dane techniczne

40-milimetrowa koperta ze stali szlachetnej

Mechanizm automatyczny Miyota 9015 na 24 kamieniach, 42-godzinną rezerwą chodu, 28 800 vph

Szkło szafirowe, podwójnie wypukłe

Wodoszczelność do 5 atmosfer

Podpis kontrolera technicznego:

Zegarki Błonie Maciej Morawski

Nazwa towaru: Jantar Noc

Cena detaliczna: 2 490,00 zł

Informacje dodatkowe:

9-cio rzędowa bransoleta 

2 lata gwarancji

Zapakowany w etui podróżne oraz drewniane pudełko 

Podpis kontrolera technicznego:

Zegarki Błonie Maciej Morawski

"Punktualność - to zaleta charakteru i zasługa dobrego zegarka produkcji Błonie"

Po sukcesie edycji limitowanej zegarka Jantar do kolekcji Błonie Klasyczne trafia zmodyfikowany, nowy model Jantar. Niezwykły czasomierz, który śladem poprzednika wzbudza zachwyt motywem powojennej elegancji i minimalizmem. Od teraz jednak z mniejszą kopertą w rozmiarze 40 milimetrów, która zapewnia harmonijne proporcje na nadgarstku i dodatkowo wpływa na komfort noszenia. Model został stworzony z naciskiem na precyzję zarówno w kwestii estetyki, jak i mechaniki.

Projekt tarczy nawiązuje do modelu limitowanego Jantar poprzez linie, które krzyżują się w centralnym punkcie oraz charakterystyczne indeksy. Znajdziemy tutaj także odświeżony logotyp Błonie, nazwę modelu, minimalistyczny datownik, napis “Polska” oraz liczbę 24 kamieni w mechanizmie. Zminimalizowaniu uległ sekundnik, który został pozbawiony specyficznego czerwonego grotu. Wszystko to na chropowatej powierzchni tarczy o ziarnistej fakturze, która w wyjątkowy sposób współpracuje ze światłem uwydatniając oraz zwiększając czytelność detali w postaci aplikowanych indeksów oraz wskazówek. Jest to cecha najbardziej wyróżniająca czasomierz od jego poprzednika i znacząco wpływająca na jego unikatowość. Bez wątpienia zachwyca i przyciąga spojrzenia. Nowy Jantar, podobnie jak klasyczne modele wytwarzane w ZMP Błonie, charakteryzuje się pełnym, tłoczonym deklem. Na tyle koperty poza logo i nazwą modelu znajdziemy nowo zaprojektowany wieniec koła zębatego, mikrometr oraz fale symbolizujące wodoszczelność.

Niezwykła, unowocześniona wersja zegarka gwarantuje jego wytrzymałość oraz niepowtarzalne wzornictwo. Podążając ścieżką innowacji, grubość nowego zegarka Jantar wynosi jedynie 12 mm przy zachowaniu podwójnie wypukłego szkła szafirowego. Udało się to osiągnąć z wykorzystaniem ultra-cienkiego automatycznego mechanizmu Miyota 9015, który napędza czasomierz. Jantar jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych – Szron, Burza, Noc. Każdy zegarek harmonijnie łączy doskonałość techniczną, eleganckie wzornictwo oraz zaawansowane rozwiązania.