Super II 7

Błonie Super to nowoczesny zegarek z charakterystyczną dla marki kopertą wykończoną wypukłym szkłem. To najbardziej współczesna propozycja z kolekcji Błonie Klasyczne, wyróżniająca się kalendarzem w formie dwóch subtarcz, mechanizmem kwarcowym wzbogaconym o system “sweep second” i wskazówką sekundową zakończoną czerwonym grotem.

Brak w magazynie

Nazwa towaru: Super II 7

Cena detaliczna: 990,00 zł

Dane techniczne

43-milimetrowa koperta ze stali szlachetnej

Mechanizm kwarcowy multicalendar TMI VH63

Żywotność baterii 2 lata

Szkło mineralne wypukłe

Wodoszczelność do 5 atmosfer

Podpis kontrolera technicznego:

Zegarki Błonie Maciej Morawski

Nazwa towaru: Super II 7

Cena detaliczna: 990,00 zł

Informacje dodatkowe:

Pasek ze skóry cielęcej z funkcją szybkiej zmiany

2 lata gwarancji

Zapakowany w eleganckie skórzane pudełko

Wysyłka do trzech dni roboczych.

Podpis kontrolera technicznego:

Zegarki Błonie Maciej Morawski

Punktualność - to zaleta charakteru i zasługa dobrego zegarka produkcji Błonie

Pierwszy model Błonie, który powstał pod koniec lat 50. był klasycznym zegarkiem z prostą tarczą, frezowanymi indeksami kreskowymi i podstawowym mechanizmem na 16 kamieniach łożyskujących. Błonie Super miał być nowszą, rozwojową wersją swojego poprzednika, która z powodzeniem mogłaby konkurować z zegarkami podobnej klasy zza zachodniej granicy. Charakteryzował się nowocześniejszym mechanizmem posiadającym dodatkowy kamień nakrywkowy, czyli rewolucyjny jak na tamte czasy tzw. system Antichoc, oraz bardziej dopracowaną tarczą z nakładanymi ręcznie indeksami cyfrowymi.

Nowy Super jest natomiast najbardziej rozbudowanym modelem ze współczesnej kolekcji Błonie Klasyczne, odróżniającym się od pozostałych propozycji wieloelementową tarczą z dwufunkcyjnym kalendarzem oraz mechanizmem kwarcowym wzbogaconym o system “sweep second”, czyli specjalny napęd poruszający sekundnik w odstępach ¼ sekundy.

Błonie Super to nowoczesny zegarek z charakterystyczną dla marki kopertą wykończoną wypukłym szkłem. Na tarczy czasomierza widnieją czytelne indeksy cyfrowe oraz kreskowe, a także dodający projektowi współczesności kalendarz w formie dwóch subtarcz, w którym dni tygodnia oznaczone są w języku polskim. Trzecia dolna subtarcza pokazuje czas w formie 24 godzin. Na godzinie 12:00 znajduje się odświeżony logotyp Błonie autorstwa polskiego kaligrafa Adama Romualda Kłodeckiego, a charakterystycznym elementem modelu Super jest ponadto wskazówka sekundowa, zakończona czerwonym grotem.