Zwroty i reklamacje

WYPEŁNIJ FORMULARZ
WYPEŁNIJ
FORMULARZ
Pobierz formularz zwrotu ( tutaj) lub formularz reklamacji (tutaj), a następnie go wypełnij uzupełniając wymagane pola.
ZAPAKUJ TOWAR
ZAPAKUJ
TOWAR
Wypełniony formularz oraz dowód zakupu zapakuj wraz z towarem do pudełka i dobrze je zaklej. Pamiętaj, że przy odstąpieniu należy zwrócić towar nieużywany.
WYŚLIJ PACZKĘ
WYŚLIJ
PACZKĘ
Paczkę wyślij na adres:
PBH S.A.
BŁONIE- zwroty i reklamacje
Panattoni Park, magazyn T6, ul. Mokra 31
85-834 Bydgoszcz
OCZEKUJ NA WIADOMOŚĆ
OCZEKUJ
NA WIADOMOŚĆ
W ciągu 14 dni od otrzymania przez nas paczki otrzymasz od nas wiadomość z decyzją o rozpatrzeniu zwrotu lub reklamacji. W przypadku odstąpienia od umowy - otrzymasz zwrot środków.

Uwaga! Dokonanie zwrotu lub reklamacji w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru jest możliwe tylko wówczas, gdy towar jest w stanie niezmienionym (brak śladów użytkowania i/lub zniszczenia), chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.


ZWROT ZA POMOCĄ PACZKOMATÓW INPOST NA TERENIE POLSKI

WYPEŁNIJ FORMULARZ
WYPEŁNIJ
FORMULARZ
Przejdź na Szybkiezwroty.pl/QUIOSQUE i wypełnij formularz, a otrzymasz SMS i e-mail z kodem na darmowy zwrot. W przypadku problemów zobacz filmik instruktażowy tutaj.
ZAPAKUJ TOWAR
ZAPAKUJ
TOWAR
Spakuj zwracane produkty wraz z dowodem zakupu i udaj się do dowolnego Paczkomatu. Pamiętaj że przy odstąpieniu umowy należy zwrócić nieużywany towar.
WYŚLIJ PACZKĘ
WYŚLIJ
PACZKĘ
Umieść kod zwrotu na paczce, na ekranie Paczkomatu wybierz opcje “Chce wysłać paczkę”, następnie podaj otrzymany wcześniej kod i umieść paczkę w skrytce.
OCZEKUJ NA WIADOMOŚĆ
OCZEKUJ
NA WIADOMOŚĆ
Zwrot należności otrzymasz w ciągu 14 dni od dostarczenia do nas przesyłki.