Delfin 3

Nowy Delfin powstał, aby wesprzeć Fundację MARE zajmującą się ochroną ekosystemów morskich, a w szczególności rodzimego Morza Bałtyckiego. Ze sprzedaży każdego zegarka przekażemy 100 zł na cele statutowe fundacji.

Zegarek posiada kolorowy pasek nylonowy idealny na lato!

Brak w magazynie

Nazwa towaru: Delfin 3

Cena detaliczna: 690,00 zł

Dane techniczne

42-milimetrowa koperta ze stali szlachetnej pokryta złotą powłoką IP.

Mechanizm kwarcowy Miyota 2035.

Pasek nylonowy typu NATO.

Żywotność baterii 3 lata.

Szkło mineralne podwójnie wypukłe.

Wodoszczelność do 5 atmosfer.

Podpis kontrolera technicznego:

Zegarki Błonie Maciej Morawski

Nazwa towaru: Delfin 3

Cena detaliczna: 690,00 zł

Informacje dodatkowe:

Model wyprodukowany w liczbie 100 sztuk nienumerowanych.

2 lata gwarancji

Zapakowany w pudełko wyprodukowane z recyclingowego kartonu

Wysyłka do trzech dni roboczych

Podpis kontrolera technicznego:

Zegarki Błonie Maciej Morawski

#RazemDlaBałtyku

Marka Błonie została reaktywowana z pasji do klasycznego zegarmistrzostwa, ale także, co równie ważne, do polskiej tradycji, dziedzictwa i historii. Historii, z którą nierozerwalnie związane jest Morze Bałtyckie. Mając na sercu jego dobro postanowiliśmy wesprzeć Fundację MARE, która od lat działa na rzecz poprawy kondycji Bałtyku. Za każdy sprzedany czasomierz Błonie Delfin przekażemy 100 zł na cele statutowe fundacji, dzięki czemu zyska ona dodatkowe środki na pełnienie swojej misji.

Dziękujemy za Twój wkład.

W błońskiej fabryce powstało wiele kultowych zegarków, urzekających dziś swoją klasyczną formą. Jeden z nich, Delfin, posłużył nam za źródło inspiracji przy pracach nad własnym projektem. Stworzyliśmy zegarek, który nawiązuje do stylu retro-diverów, ale jednocześnie ma w sobie wiele cech typowo „błońskich”.

Na tarczy nowego Delfina wytłoczyliśmy poziome fale oraz niewielką sylwetkę delfina wskazującą, który z “błoniaków” był naszą inspiracją. Kształt wskazówki godzinowej i minutowej to już bezpośrednie nawiązanie do oryginalnego Delfina, jednak w naszym projekcie wypełniliśmy je masą fluorescencyjną, dzięki czemu są dobrze widoczne w każdych warunkach.  Nawiązania do klasyki znajdziemy również w układzie i kształcie ręcznie nakładanych indeksów. Na tarczy Delfina widnieją oznaczenia cyfrowe 12 i 6 tak jak w oryginalnym modelu, które dodatkowo pokryliśmy farbą fluorescencyjną zwiększającą ich czytelność. Podobny zabieg zastosowaliśmy w przypadku indeksów na godzinach 3 i 9.