Zodiak Brzoza

Błonie Zodiak to połączenie niebanalnego stylu pierwowzoru rodem z lat 60. i nowoczesnego wzornictwa. W efekcie powstał zegarek o klasycznym wyglądzie i cienkim profilu, pasujący niemal na każdą okazję.

Brak w magazynie

Nazwa towaru: Zodiak Brzoza

Cena detaliczna: 890,00 zł

Dane techniczne

42-milimetrowa koperta ze stali szlachetnej
(w wersji czarnej pokryta powłoką IP).

Mechanizm kwarcowy Miyota 2036.

Żywotność baterii 3 lata.

Szkło mineralne podwójnie wypukłe.

Wodoszczelność do 3 atmosfer.

Podpis kontrolera technicznego:

Zegarki Błonie Maciej Morawski

Nazwa towaru: Zodiak Brzoza

Cena detaliczna: 890,00 zł

Informacje dodatkowe:

Pasek ze skóry cielęcej z funkcją szybkiej zmiany

2 lata gwarancji

Zapakowany w eleganckie skórzane pudełko

Wysyłka do trzech dni roboczych.

Podpis kontrolera technicznego:

Zegarki Błonie Maciej Morawski

My się nigdy nie spóźniamy, bo zegarki dobre mamy

W trakcie dziesięciu lat funkcjonowania w błońskiej fabryce powstało wiele kultowych zegarków. Jednym z nich jest Zodiak, którego ponadczasowy minimalizm zainspirował nas do pracy nad jego współczesną wersją. Model Zodiak był pierwszym, który zdecydowaliśmy się wskrzesić po reaktywacji marki w 2014 r. W 2020, sześć lat później, wracamy do tego kultowego modelu.

Projektując „nowego” Zodiaka staraliśmy się zachować niebanalny styl pierwowzoru oraz wzbogacić go o nowoczesne wzornictwo. W efekcie powstał zegarek o klasycznym wyglądzie i cienkim profilu, pasujący niemal na każdą okazję.

Błonie Zodiak nawiązuje do oryginału kształtem koperty oraz wieńczącym ją wypukłym szkłem, które były charakterystycznymi cechami zegarków lat 60-tych. Podobieństwo do pierwszego Zodiaka widoczne jest przede wszystkim na tarczy, na której umieściliśmy przecinające ją na środku linie. Godzinę 12:00 zdobi odświeżony logotyp Błonie autorstwa polskiego kaligrafa Adama Romualda Kłodeckiego, z kolei fragment dawnego napisu „Zodiak” zdecydowaliśmy się upamiętnić na deklu zegarka.